zagubiła się nam Pani???

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zagubiła się nam Pani???

Postprzez Dorota Doniecka Cz, 14.07.2005 11:26

Pani Krystyno!!!
już dwa dni dziennik nie pisany... i kopa listów bez odpowiedzi... może nie powinnam pisać, żeby nie dokładać... bo znając Pani obowiązkowość to pewnie odpisze Pani na wszystkie... pewnie upał w W-wie a Pani tak biega i biega za tymi wszystkimi rurami i worami z cementem... ja mam taką małą sugestię - może choć troszkę pomoże: jak już Pani tak bardzo nie może, że nic tylko wziąć i upaść, to proszę sobie pomyśleć, że jak już będzie po wszystkim, to będzie tak pięknie, że..... i my wszyscy przyjedziemy oglądać spektakle, bo jak to bedzie u Pani, to musi być dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jeśli nie będzie upiornie drogo, to ja z tej mojej Łodzi będę przyjeżdżać tak często jak się da!!! (a jesli, niestety, będzie, to też będę przyjeżdżać, tylko troszkę rzadziej...)
z całego serca dużo sił Pani życzę, Pani Krystyno, i wszystkim Pani pomocnikom!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Dorota Doniecka
 
Posty: 763
Dołączył(a): Pn, 04.07.2005 12:35
Lokalizacja: z oddali

Postprzez Krystyna Janda N, 17.07.2005 07:32

Dziękuję za wyrozumiałość , dwa dni i dwie noce , cały weekend zajmuję się Kopciuszkiem...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja