Festiwale ale...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Festiwale ale...

Postprzez martyna Śr, 27.07.2005 11:21

Witam Pani Krystyno!
Tak sobie czytam Pani relację z wyjazdu, przepełnioną wielkim entuzjazmem i radością i myślę sobie o Polsce. Zastanawiam się, co się dzieje z naszymi festiwalami, dlaczego tak często są krytykowane, nie spełniają oczekiwań...? W sumie sama już nie wiem jak to powinno wyglądąć bo od 3 lat jeżdżę do Kazimierza i zawsze wracałam zadowolona. Inna kwestia, że nie jestem jakimś wybitnym koneserem, znawcą kina. Po prostu lubię niebanalne filmy, szczególnie polskie, interesuje mnie co mają do powiedzenia twórcy, aktorzy. A gdy dochodzi do tego projekcja pod gołym niebem, spotkania z artystami na świeżym powietrzu, koncerty, młodzi ludzie z całej Polski, klimat miejsca to w ogóle jest super! A jednak to nie to, bo festiwal przeniesiono do Torunia (gdzie podobno okazał się klapą). W tym roku w Kazimierzu będzie również jakieś tam lato filmów ale oczywiście bez wielkich sponsorów repertuar zapowiada się raczej mizernie...
Jestem ciekawa Pani zdania na ten temat. Czym się różni ówczesny festiwal w Kazimierzu od tego jaki był kiedyś? I jakie kryteria powinna spełniać Pani zdaniem porządna impreza kulturalna? O tak, po prostu chciałam zapytać z ciekawości:)
Pozdrawiam serdecznie i zazdroszczę takich wrażeń!
Ja znowu wyruszam na festiwal do Kazimierza. Mimo wszystko!
Avatar użytkownika
martyna
 
Posty: 34
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 20:10
Lokalizacja: totutotam

Postprzez Krystyna Janda Pt, 29.07.2005 04:51

Czym sie rózni ? Oragnizatorami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja