Pozdrowienia z Wakacji!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrowienia z Wakacji!!!

Postprzez hellomoto20 So, 30.07.2005 13:22

Witam Panią se4rdecznie Pani Krysiu!Dawno do Pani nic nie klkikałem ale jak pisałem wcześniej niałem wyjazd jako wolontariusz z osobą niepełnosprawną do Pasterki.Otóż miejscowość choć mieszka tu tylko 29 stałych mieszkańców)jest przepiękna.Wszystko z racji t6ego że jest to teren Parku Narodowego Gór Stołowych.Widoki poprostu cudowne!Niestety jest to mieścina przygraniczna i trzeba uważać gdzie się nóżki stawia.Serdecznie polecam tę miejscowość jako miejsce odosobnienia(telefony nie mają zaqsięgu).wyciszenia i odnalezieniaq samego siebie.Dla mnie były to dwa tygodnie ciężkiej pracy przy osobie na wózku ale nie da się opisać jaką to człowiekowi przynosi radość.Ja i mój podopieczny choć zmęczeni powróciliśmy z uśmiechyami od ucha.Mam nadzieje że Pani remontowe zmagania dobiegają już końca.Ja również w najbliższym czasie zabieram się za remont mojego gniazdka.Po powrocie z podróz dowiedziałem się że zostałem przyjęty na studia o których marzyłem tak więc mam sporo przygotowań przed pażdziernikiem.Pani Krysiu!!!Mam nadzieję,że choć jeden weekend sobie Pani tak naprawdę odpoczęła a jeśli nie to z całego serca Pani tego życze.Choć mówią że praca dla niektórych jest najlepszym odpoczynkiem.Życzę przyjemnej pracy,jak najwięcej uśmiechu i odpoczynku i miłego weekendu.Adie Pani Krysiu!!!
hellomoto20
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pn, 20.06.2005 19:03

Postprzez Krystyna Janda So, 30.07.2005 20:10

Pozdrawiam najserdeczniej. Prosżę cieszyc się życiem i odpoczywać. Ja odpoczywam jak umiem i mogę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja