dzieci-śmieci

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dzieci-śmieci

Postprzez madzia-mazurak Cz, 01.09.2005 18:20

Pomyślałam sobie, że może to Panią zainteresować- fragment z "Gazety Wyborczej"- wydanie wrocławskie. To dziecko ma się już dobrze.
Pozdrawiam
Mikropediatra

Dziewięcioletni Krystian Miękina z Bolesławca, który na początku sierpnia znalazł w lesie noworodka, dostał w środę nagrody - komputer od prezydenta miasta i rower od rektora wrocławskiej Akademii Medycznej

- Cieszę się, bo marzyłem o komputerze - powiedział Krystian.

4 sierpnia chłopiec znalazł w lesie na skraju Bolesławca noworodka. Dziewczynka leżała w torbie podróżnej, była przemarznięta i brudna. W ciężkim stanie trafiła na oddział neonatologii szpitala wojewódzkiego w Legnicy. - Wiem, że za kilka dni ją wypiszą - cieszy się Krystian, który na prośbę ordynatora oddziału nadał dziecku imię - Karolinka.

Policja zatrzymała już matkę, która porzuciła dziecko. Okazała się nią 42-letnia Bożena B., mieszkanka Bolesławca. Ma już trójkę dzieci, policji zeznała, że nie chciała wychowywać kolejnego.

Już dziś Krystian i jego 13-letnia siostra idą do szkoły. Wczoraj dostali też podręczniki i przybory szkolne.
madzia-mazurak
 
Posty: 24
Dołączył(a): So, 06.08.2005 21:14

Postprzez Krystyna Janda So, 03.09.2005 03:50

Dziękuję za to serdecznie. I cóż. Szczęście że nie zabiła wcześniej...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja