W sprawie spotkania w Krakowie :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

W sprawie spotkania w Krakowie :)

Postprzez KAMIL Śr, 14.09.2005 18:03

Pozwole sobie częściowo odpowiedzieć Ani M. na pytanie skierowane do Marysi.
Temat znajduje się w dziale OGÓLNE, pod tytułem "10 września - spotkanie w Krakowie"Tam znajdziesz wszelkie informacje "jak do tego doszło". Ja ze swojej strony powiem, że wielu z nas zna się od początku istnienia forum, a kilku nawet rozpoznało się ze "starej" korespondencji. Dla mnie osoby tu piszące są niezwykłe, dlatego uważam że warto się poznać także poza forum. Ponieważ jesteśmy z całej Polski, początkowo spotkania odbywały się w grupach - miastach (np Warszawa, Kraków, Poznań) później co raz więcej osób zaczęło wyjeżdzać i odwiedzać forumowiczów w innych miastach. 10 września odbyło się spotkanie, 10 osób w Krakowie - z bardzo wielu miast (Szczecin, Poznań, Warszawa, Tarnów :) Kraków itd). Niestety ja jako facet byłem tam zagłuszany :) (co nie znaczy, że brakuje nam mężczyzn na forum, po prostu jeden bawił w Warszawie gdzie odbyło się mniejsze spotkanko w Teatrze Studio (a także poza nim) a inni gdzieś w Polsce.
Spotkanie przebiegło bardzo sympatycznie, łączy nas wszystkich wielka miłość do aktorstwa Krystyny Jandy i Jej niezwykłej osobowości. :) i za to Pani Krystynie tutaj dziękuję.
Soniu, Marysiu no wrzućcie tutaj Pani Krystynie jakieś zdjątko :)))
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Postprzez Krystyna Janda N, 18.09.2005 13:52

To ja Państwu dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja