o poziomie i...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

o poziomie i...

Postprzez tomaszKa N, 18.09.2005 17:51

Serdecznie witam Pani Krystyno raz jeszcze dziś!

Mam jeszcze jedną małą sprawę. Chodzi mi o pojawianie się Pani w kolorowych magazynach, a ścislej o to że ktoś tu na forum czuje nismak w związku z tym.
A ja uwielbiam czytać o Pani i "Panią" i cieszę się gdy Pani jest! Dzięki prasie przecież jest Pani bliżej nas, widzów! Poza tym to naturalne, jest Pani aktorką! To samo jeśli chodzi o reklamy, ja nie mam nic przeciwko temu ,zwłaszcza jeżeli można komuś dzięki temu pomóc. Tym bardziej że można to zrobić w zgodzie ze sobą i nie schodząc poniżej pewnego poziomu... Przykładem może być Kayah, której wychodzi wszystko czego się podejmie, podobnie jak Pani... Krzyczą na nią że gra czy śpiewa w reklamach, a Ona między innymi dzięki temu ma własną firmę i może wydawać płyty młodych i zdolnych, którzy nie mieliby szansy zaistnieć w dużej wytwórni... Pracuje na absolutnie swoich zasadach i na własny rachunek. Więc niech i Pani będzie w tych gazetach i daje nam radość i siłę podobnie jak tu na stronie, tym bardziej że ma Pani klasę i conajwyżej może Pani zawyżać poziom tychże periodyków swoją w nich obecnością!
Tak Pani Krysiu! Tak!

Serdecznie ściskam i życzę dobrego tygodnia!

P.S. A swoją drogą widzę sporo wspólnego między Panią a Kayah;
Obie Panie mają wielki talent, klasę, nizwykła osobowość, są oryginalne i pracują na własny rachunek: Pani ma własny teatr a Kayah firmę płytową... Mogłbym wymienić jeszcze kilka cech wspólnych... Generalnie wszystko co "robicie" jest zawsze genialne, zawsze prawdziwe i robione z pasją.

Pozdrawiam i dziękuję!
Avatar użytkownika
tomaszKa
 
Posty: 103
Dołączył(a): So, 26.03.2005 22:33
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Krystyna Janda N, 18.09.2005 19:55

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja