KUMAK & POLONIA & INNE...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

KUMAK & POLONIA & INNE...

Postprzez Magnolia Pt, 30.09.2005 15:13

DZIEń DOBRY PANI KRYSIU!

Pisałam do Pani wczoraj, ale jak już miałam nacisnąć „wyślij” okazało się, że połączenie z internetem zostało przerwane... aaa...

WRÓŻBY KUMAKA – Jeszcze ich nie widziałam, aczkolwiek jestem pewna, że film ten zrobi na mnie ogromne wrażenie. Jednocześnie jestem również pewna, że obraz, który zobaczę, będzie się różnił od tego, który stworzyłam w swej wyobraźni przemieszczając się po kartach książki... taki film to wspaniały dla mnie urodzinowy prezent ;) owe urodziny miałam coprawda wczoraj... ale te dwie godziny z kumakiem zaplanowałam na weekend...

UWAGA! CV! W owym Pani CV we Wróżbach Kumaka nastąpiło w pewnym momencie przesunięcie tekstu...

POLONIA – Z radością przeczytałam o dość już konkretnych planach repertaurowach, jednak przyznam się szczerze, ze przedstawione ceny lekko mnie zmroziły... W sumie nie powinny mnie one dziwić /podobne są w Kinoteatrze Bajka.../
Jednak mam pytanie:

CZY PRZEWIDUJE PANI TZW. „WEJ¦CIÓWKI”???

Chciałabym być w Polonii częstym gościem, bo czymże jest teatr bez Pani...

MAŁA – nareszcie, 11 października! Cóż, powiem tylko – DO ZOBACZENIA!!!
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Krystyna Janda So, 01.10.2005 05:29

Dziękuję. CA czy będą wejsciówki zalezy od pana strażaka.....czy pozwolą po obejrzeniu sali. Salę ogladają około 15-tego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja