Noca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Noca

Postprzez MarysiaB N, 09.10.2005 14:46

Pani Krystyno! W ubieglym tygodniu rodzinnie, z mezem i dziecmi, obejrzalam 'Kopciuszka' w Pani rezyserii. Tekst pamietam jeszcze z przedszkola. Przedstawienie wszystkim bardzo sie podobalo. Zapytalam moja corke, co mam napisac. Odpowiedz: "Bardzo fajne. I dobry job Pani zrobila." Jesli chodzi o mnie, to glownie chichotalam, rowniez po przedstawieniu, sluchajac wypowiedzi dziennikarzy, np. p. Szymona Majewskiego o panoszeniu sie postaci drugoplanowych. Rewelacyjny i bezkonkurencyjny byl p. Kamil Durczok. Z zalaczonej gazetki dowiedzialam sie, ze pieniadze ze sprzedazy plyty trafia rowniez do szpitala w moim rodzinnym miescie. Dobrze, ze sa ludzie, ktorym ciagle sie chce dac cos z siebie innym.
Dzieki Pani forum poznalam wiele zyczliwych, sympatycznych osob. Wlasnie jedna z nich przyslala mi 'Kopciuszka'. Tak po prostu, sama z siebie zaproponowala. Ta dobra dusza nazywa sie Malgosia Sz. Bardzo Jej dziekuje.
A poza tym, Pani Krystyno, to smetki wieczorowa pora. Jak na mnie zycie zewnetrzne wysyla za duzo tragicznych komunikatow. Zle sie dzieje w naturze i miedzy ludzmi. Trzesienie ziemi w Azji, niedawno zamachy terrorystyczne na Bali /u mnie temat nr1, bo znowu zgineli Australijczycy, trzy lata temu - 88, teraz - 4/, wczesniej tragedia niedaleko Bialegostoku... Maz mowi, ze zawsze tak bylo, tylko nie zawsze o tym slyszelismy i ze w tym samym czasie wydarzylo sie wiele pozytywnych rzeczy, tylko akurat o nich nie slyszymy. Czy ja wiem...? W kazdym razie mozna nabrac dystansu do swoich 'problemow'.
Pani Krystyno, ciesze sie, ze niedlugo ruszy Teatr Polonia, Pani 'dziecko'. Zycze, zeby kazda premiera byla artystycznym, kulturalnym wydarzeniem. Pozdrawiam. M.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez Krystyna Janda Śr, 12.10.2005 04:25

Seredecznie pozdrawiam i Pania i Męża i Rodzinę....Mnie też sie wydaje ze słysze tylko złe, i że to moja przypadłość....tearz te dzieic zsyane podczas trzęsienia ziemi , krzyczące aby je wydostać....słyszycie ten krzyk? ...Ja słysze iide płacic za telefon, kupuję wodę mineralną , żyję....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja