Wielka Orkiestr ¦P

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielka Orkiestr ¦P

Postprzez Alicja Zwolak-Plichta So, 19.11.2005 13:49

Szanowna Pani Krystyno! W roku poprzednim przesłała nam Pani swój autograf i płyty, na których czyta Pani Makuszyńskiego. Sprzedaliśmy je w sumie za kilkaset złotych i były one wielką atrakcja licytacji, na naszej wielkiej imprezie, na małej wsi. Jestem nauczycielem szkoły w Smardzewicach koło Tomaszowa Maz( ten od "A może byśmy.."), w mojej szkole jest bardzo wielu Pani wielbicieli i wielbicieli teatru w ogóle. Mam do Pani, jak się juz za pewne Pani domyśliła, prośbę. Bardzo proszę o przesłanie na nasze ręce jednego podwójnego zaproszenia na dowolne Pani przedstawienie,w dowolnym terminie z Pani autografem. Byłby to dla nas wielki zaszczyt, że możemy je licytować i ogromna atrakcja naszej imprezy. Prześlę Pani zdjęcie osoby, która wygra. Bardzo proszę!
Jak Panią oglądam czy Pani słucham,to jestem dumna, że jestem kobietą. Teatr w Pani rękach to coś najlepszego co mogło przytrafić się polskiej scenie.

Alicja Zwolak-Plichta
Zespól Szkolno-Przedszkolny
ul. Głonw 10
97-213 Smardzewice
Alicja Zwolak-Plichta
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 17.11.2005 10:52

Postprzez Krystyna Janda Pn, 21.11.2005 07:47

Przekazuję tę prośbę do naszego teatru. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron