Chyba musze przeprosic

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Chyba musze przeprosic

Postprzez alanglik So, 26.11.2005 20:19

Przepraszam, jakis czas temu napisalem tupiacy list ze sie obrazimy i nie bedziemy czytac. Wiem ze jest Pani zalatana, czytalem mile i grzeczne recenzje polskich recenzentow co ani mili ani grzeczni nie sa, wiec jak te kanalie sa dal Pani mile i nie podcinaja galezi, to chyba bedzie dobrze.
Ale o nas prosze nie zapominac, ja mieszkam daleko w Londynie, do Polski przyjade dopiero w Lutym i to na krotko, mam nadziej zapalpac sie na nowy spektakl, pozatym che zobacvzyc nowy Teatr.

Dumam czy napisac o moim doswiadczeniu Sherly? Bo jak to potem ma ktos czytac to sie troche bede wstydzil, bo nie da sie ominac szczegolow osobistych...

Mam taki pomysl, swietny.
Jka kiedys w ferworze wlaki o rechabilitacje pobliczna meza zamiescila Pani listy z IPN-u z nazwiskami i z adresem wlasneg domu to ja napisalem zeby to Pani wymazala bo jeszcze ludzie beda do Pani przychodzic, albo pisac recznie i osobiscie a nie internetowo i sie pPani nie opoedzi.
Skorzystala Pani,moze tereaz warto przemyslec i ten pomysl.
A pomysl jest prosty zeby z kazdego przedstawienia robic maly tatr telewizji, przenosic an dvd albo kasety wideo i sprzedawac w sklepiku internetowym. Penie to nie tkai prost bo realizacja telewizyjna kosztuje i to nie jest sam kamera i tasma, ale ja chetnie bym poogladal sherly czy mala nawet z publicznoscia. Zadko odwiedzam Polke, a prosze mi wierzcy ze najbardziej brakuje mi literatury i roznych przedsiwziec kulturalnych na zywo. To sa wspaniale muze i galerie, ksiazki mozna kupic i przywiesc albo poprosic znajomych zeby cos przywiezli. Ale z taetrem sie nie da.
A tak by sie dalo.
Bardzo mi Pani brakuje.

A tez mam inne pytanie : czy te tearty telewizji w ktorych brala Pani udzial sa do kupienia, tylko nie jakies kobyly i kolumbryny ze starych czasow , tylko nowe zeczy?
Pamietam kobie t zawiedziona, tka sztuke w ktorej byla pani niemka i oweidza pania Pani Dubrawska, ktra mowi Pani ze jest Pani Zydowka, Pamietma takie przedstawienie na plazy, antyczne, i tkaie z Corka w Wiezowcu, a co zmeskie i zenskie, niestety nie ogladaelm, a jakby to bylo do kupienia to bym kupil.
Niech sie Pani zastanowi, moze to dobry pomysl.

Cioekawe moze z tego cos wyjdzie,w kncu maz operator filomy, i oswietlic umie i wyszwenkowac, co?

Pozdrawiam i sukcesow zarowno artystycznych jaki i finasowych.
Alan
alanglik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So, 19.03.2005 13:14

Postprzez Krystyna Janda Śr, 30.11.2005 13:51

Pozdrawiam serdecznie i tylko tyle że w sobotę w TVP POLONIA jest własnei ZAZDRO¦ć tzn, ja i córka i Dorota Segda w wieżowcu, i wszytsko jest właściwie w TVP POLONIA powtarzane i można nagrywac sobeiz telewizora, a nagrywac przesdtawień nei można a tym bardziej sprzedawać bo trzeba płacić ogromne prawa bo bez nich to przestepstwo i td.itd.itd... a ja w lutym zapraszam. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron