urzedy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

urzedy

Postprzez alanglik So, 10.12.2005 17:20

odkad mieszkam w Londynie przestalem bac sie uzednikow, wszysko zalatwia sie od reki albo maksymalnie wciagu kilku tygodni, wszedzie sa daty ktryych nie mzona przekroczyc, ale i oni pilnuja terminow.Urzednicy sa mili grzeczni wytatuowani i wykolczykowani, jak nie wiem jak sie cos pisze to mi dyktua, albo sami pisza za mnie jak ich poprosze, formulaze sa proste ze nie mzna sie pomylic i przedluzac niepotrzebnie czasu zalatwienia sprawy.
a jak sie wychodzi i konczy sprawe to sami wtaja i grzeczniez usmiechem mowia dziekuej i dowidzenia.

Dziwne nie. Ninoramlni, nie am jak u nas.

a tka powaznei to niech sie Pani modli, a jak nie jest Pani religijna, (ja nie jestem katolikiem) to jest tka strona www.mateusz.pl tam jest skrzynka intencji Siostr Karmelitanek, sporbowa cnie zaszkodzi...
alanglik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So, 19.03.2005 13:14

Postprzez Krystyna Janda N, 11.12.2005 07:03

Oj, znajrzałam na tę stronę , ale wstyd mi prosić o modlitwę w intencji teatru bo tam takie prośby że mnie to onieśmiela. Tylu chorych, nieszczęśliwych, sparaliżowanych....muszę sobie poradzić z tym teatrem sama a nie zawracać głowy Bogu, i to za pośrednictwem Sióstr karmelitanek. Dziekuję i pozdrawiam serdecznie .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja