kocham Cię,życie :-)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kocham Cię,życie :-)

Postprzez aniolstroz83 Pn, 23.01.2006 14:59

Witam cieplutko!
I co z tego,że za oknem trzaskający mróz? Moje serce jest wielkie,bucha i szczerze się do Pani śmieje...
Chciałam Pani życzyć WSZYSTKIEGO LEPSZEGO na ten rok niż w roku poprzednim (sobie zresztą też!)-dawno nie byłam na Pani stronce...
Piękne zdjęcie na przywitanie Pani zamieściła! Wyszła Pani porażająco pięknie! :-) Ech...kocham robić sesje zdjęciowe moim starym (ale jarym!) aparatem...a zrobić Pani sesję zdjęciową to byłaby uczta duchowa! :-)
Nie napisałam do Pani na podany przez Panią adres,bo...jakoś nie było czasu.Poza tym tyle się działo w moim życiu i nadal zachodzi tyle przemian,zmian...list nie zastąpi nigdy rozmowy.A jej najbardziej potrzebowałabym od Pani :-) ale wiem-nie można być egoistą,Pani ma swoje życie i basta.Przestaję męczyć :-)
Życzę Pani inspiracji,twórczych myśli,zdrowego trybu życia,chwili dla siebie,czasu na małe przyjemności i refleksje...
Nie zajmuję więcej czasu.
¦ciskam ciepło,otulam skrzydłem (jak trzeba to dwoma),zgaszam łzy w Pani oczach,gdy jest trudno...gdybym tylko mógł! Ale proszę pamiętać,że oprócz niedoskonałego mnie jest przy Pani PRAWDZIWY I IDEALNY ANIOŁ STRÓŻ! :-) Czyż to nie cudowne?
Uśmiechy.
Anioł Stróż.
Avatar użytkownika
aniolstroz83
 
Posty: 83
Dołączył(a): Pn, 23.05.2005 16:27
Lokalizacja: z chmur

Powrót do Korespondencja