spełnienia marzeń

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

spełnienia marzeń

Postprzez agnieszka-kosik Pn, 06.02.2006 21:45

Witam serdecznie Pani Krysiu
Przepraszam że dopiero w lutym składam Pani życzenia Noworoczne ale wypływaja z całego serca:) W Nowym Roku życzę Pani wytrwałości, siły i wiary w realizacji Pani planów. Wiele Panią ostatni rok kosztował ale wierzę ze nie poszedł na marne i teraz bedzie juz tylko lepiej:)))!!!!!!!!!! Życzę duzo zdrówka bo jest ważne, dużo uśmiechu, radości i jak najwiecej chwil spędzonych z bliskimi - Oni dają nam tak wiele siły;) Wszystkiego co najlepsze życze Pani i Pani Rodzince!!!!!!!!!!!!!!!!
Spełnienia marzeń - a w szczególności w tym roku wystawienia sztuki którą ostatnio widziała Pani w Londynie i którą bardzo by Pani chciala przedstawić nam w Polsce!

Mam nadzieje ze miło spędziła Pani chwile na nartach. Nie wiem jak dla Pani ale dla mnie taki sportowy, fizyczny wysiłek jest niesamowitym odreagowaniem na codzienny stres i dlatego też wyjeżdżam na narty za dwa tygodnie do Lądka Zdrój i juz przebieram nóżkami - tak nie mogę sie doczekać:)

Mam równiez nadzieję że dobrze Pani sobie radzi ze sprawami administracyjnymi związanymi z prowadzeniem Teatru - oczywiście nadal polecam sie na przyszlość:)

Bardzo sie ciesze że teraz częściej bede mogła zaglądac do Pani stronki bo od niedawna w koncu w domu mam laptopa i internet. A cieszę sie dlatego że wracając po cięzkim dniu w pracy z przyjemnoscia zaglądam do komputera żeby przeczytać co u Pani słychać i jak Pani sobie radzi.

Przepraszam że tak sie rozpisałam ale to chyba dlatego że bardzo dawno do Pani nie pisałam.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Pani Krysiu i dziekuje ze nadal chce Pani z nami rozmawiać!!!!:)

Z serdecznymi podrowieniami
Agnieszka z Gdyni
agnieszka-kosik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 01.08.2005 19:55

Powrót do Korespondencja