ucho, gardło, nóż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ucho, gardło, nóż

Postprzez Asia Pt, 10.02.2006 19:57

Witam Pani Krystyno,
Pół godziny temu byłam w Polonii na spektaklu "Ucho,...". Porywające przedstawienie, bardzo wzruszające, ale momentami również zabawne. Niesamowicie trudny temat! tak wiele czyta się i słyszy o okropieństwach wojny, ale często nie jesteśmy już w stanie się tym przejąć. Ja dziś w teatrze przeżyłam historię Tonki bardzo mocno...Była Pani jak zwykle fantastyczna, gratuluje odwagi! a teatr Polonia niesamowity!przyjechałam specjalnie z Poznania i było to dla mnie wielkie przeżycie! Studiuje kulturoznawsto i w przyszłym roku będę pisać pracę magisterską...o Pani. Tematem mojej pracy będą monodramy: "Biała bluzka", "Shirley Valentine", "Mała Steinberg" i właśnie "Ucho, gardło, nóż".Bardzo chciałam dziś z Panią porozmawiać, ale niestety mnie nie wpuszczono:(Za dwa tygodnie jadę na stypendium do Włoch. Jak dobrze,że ma Pani tą stronę i będę mogła być na bieżąco!!!mam nadzieję, że jak wrócę i przyjadę do Polonii, to uda mi się z Panią porozmawiać. Teraz biegnę na pociąg...
Pozdrawiam serdecznie
Asia
Avatar użytkownika
Asia
 
Posty: 1465
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 14:12

Postprzez Krystyna Janda Cz, 16.02.2006 08:12

Do zobaczenia i dziekuję....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja