pewna wątpliwość...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pewna wątpliwość...

Postprzez tygryspokojowy Wt, 14.02.2006 09:12

To chyba drobniutkie przejęzyczenie; rządzić -owszem, ale.... chyba raczej: ŻĄDANIE publiczności, żądać....
Co nie zmienia faktu, że fajnie jest grać przed publicznością, która umie docenić talent i wie, czego chce :-)))) Mam nadzieję, że wieczór będzie udany i życzę wielu miłych chwil... I wieeelkiego bukietu róż!!!!
z poważaniem
tygryspokojowy
< tygrys kłania sie grzecznie, po czym popada w zamyślenie... Jak właściwie powinno się pisac słowo -pożądanie - bu już sam się zakręcił, a taki niby mądrala....>

I jeszcze po jakimś czasie... Ja wiem, że to niezbyt ładnie, ale zajrzało mi się w cudzą korespondecję i przeczytałam list do Pani od Małgosi M. , ten o poznawaniu ludzi na forum i zawieraniu przyjaźni... Strasznie fajny:-)) Wiem, że to górnolotnie brzmi, ale się wzruszyłam i życzę Pani dziś i każdego dnia takich listów, naprawdę... <tygrys pociaga nosem, po czym zerka cichcem naookoło, czy nikt aby nie widział, bo aż mu głupio...>
Avatar użytkownika
tygryspokojowy
 
Posty: 322
Dołączył(a): Pn, 13.02.2006 19:46
Lokalizacja: NIE z Marsa !!!!!!

Postprzez Krystyna Janda Cz, 16.02.2006 07:08

Tygrysie dziekuje za list i nie płacz....bo wbudzisz po- RZądane po-Żądanie poceszania Cię...co sprawi że będziesz RZ- ądzić nami....itd....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja