PIEKNE I PRAWDZIWE :))))))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

PIEKNE I PRAWDZIWE :))))))

Postprzez *A* Pt, 17.02.2006 17:36

ACH TE KOBIETY
Kiedy Pan stworzył kobietę, był to już jego 6-ty dzień pracy i w dodatku po godzinach ....
Pojawił się anioł i spytał:
- Czemu tyle czasu ci to zajmuje, Panie?
Pan mu odpowiedział:
- Widziałeś zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastykowa; ma 200 ruchomych części, wszystkie wymienne, działa na kawie i resztkach jedzenia, ma lono, w którym się mieści 2 dzieci naraz, ma taki pocałunek, który leczy każda rzecz: od startego kolana do złamanego serca.
Anioł starał się powstrzymać Pana:
- To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do
- Nie mogę, powiedział Pan. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła, które jest tak bliskim memu sercu.
Anioł zbliżył się i dotknął kobiety:
- Ale zrobiłeś ja taka miękką, Panie?
- Ona jest miękka, ale zrobiłem ja także twarda. Nawet nie wiesz ile może znieść lub osiągnąć.
- Będzie myśleć? Spytał anioł (szowinistyczna świnia z tego anioła) Pan odpowiedział:
- Nie tylko będzie myśleć, ale rozumować i negocjować.
Anioł zauważył cos, zbliżył się i dotknął policzka kobiety.
- Wydaje się, ze ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, ze starałeś się dać za wiele rzeczy.
- To nie jest skaza - sprzeciwił się Pan - to jest łza.
- A po co są łzy? zapytał anioł.
Pan powiedział:
- Łza to jest forma, która ona wyraża swoja radość, wstyd, rozczarowanie, samotność, ból i dumę.
Anioł był pod wrażeniem.
- Jesteś Panie geniuszem, pomyślałeś o wszystkim, to prawda, ze kobiety są zdumiewajace.
- Kobiety maja sile, która zdumiewa mezczyzn.
Maja dzieci, przezwyciezaja trudnosci, dzwigaja ciezary, ale obstaja przy szczesciu, milosci i radosci. Usmiechaja się kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, plączą kiedy są szczesliwe i smieja się kiedy są zdenerwowane. Walczą o to w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwosci, nie zgadzaja się na nie jako odpowiedz, kiedy wierzą, ze jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale swoim dzieciom tak.... Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochaja bezwarunkowo, placza kiedy ich dzieci osiagaja sukcesy i ciesza się kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. Lamie się im serce kiedy umiera przyjaciel, cierpia kiedy tracą członka rodziny, ale są silne kiedy nie ma skąd wziąć siły.
Wiedza, ze objecie i pocałunek może uzdrowić zranione serce. Kobiety SA różnych wielkości, kolorów i kształtów. Prowadza, latają, chodzą lub wysyłają ci maile żeby powiedzieć ci, że Cię kochają.
Serce kobiety jest tym co powoduje, ze świat się kreci. Przynoszą radość i nadzieje, współczucie i ideały. Kobiety maja wiele do powiedzenia i do dania. Tak, serce kobiety jest zadziwiające.

Wyślij to, mój Aniele do kobiet... Żeby zwiększyć ich samoocenę i piękno!
Wyślij to do mężczyzn... Żeby zwiększyć ich szlachetność! I żeby umieli kochać kobietę kiedy ta zapuka do ich drzwi i żeby nie pozwolili jej odejść........

Pozdrowienia dla wszystkich kobiet....
*A*
 

Postprzez Krystyna Janda So, 18.02.2006 07:57

Dziękujemy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja