GRATULACJE

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

GRATULACJE

Postprzez Pawel Cz, 02.03.2006 21:28

Z dziesiejszego wydania internetowego Gazety Lódzkiej:

Publiczność na XII Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Lodzi przyznała:

tytuł Najlepszej Aktorki - Krystynie Jandzie za rolę Tonki Babić w spektaklu "Ucho, gardło, nóż" Vedrany Rudan w reżyserii Krystyny Jandy z Teatru Polonia w Warszawie.

Moje wielkie gratulacje!!! Oby na następny festiwal przywiozla Pani coś równie wspanialego.
Wszystkiego dobrego.
Pawel
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 02.03.2006 21:13

Postprzez Krystyna Janda So, 11.03.2006 13:16

Tak, wiem własie sie dowiedziałam! Dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron