Jestem kobietą

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jestem kobietą

Postprzez lwica Wt, 07.03.2006 22:13

Jestem kobietąTo niby takie proste ,ale nie do końca.Ja nadal pracuje nad tym tematem i mimo ,że mam 38 lat to czuję sie jak przedszkolak.Zawsze byłam silna bo tak nalezało- jak lwica.Broniąca swoich dzieci i zawsze gotowa do odpowiedzi.A tu nagle w środku życia jest mi dane doświadczenie , ze kobiecośc to DELIKATNO¦ć, łagodne spojrzenie,czasem milczenie.........Czuję się trochę zagubiona.Mam problemy z praktyką.

Jestem oczarowana festiwalem dla kobiet PROGRESS-teron w , którym czynnie uczestniczę.Miło jest spotkać ciepłe uśmiechy, inne kobiety,czegoś się nauczyć.Osobiscie rzucam śie na głęboką wodęi w niedzielę idę sobie pobębnić na bebnachpierwszy raz.A co tam..Napiszę relację.

I jeszcze jedno .Z okazji Dnia Kobiet życzę sobie i Pani ,Pani Krysiu a najbardziej innym kobietom, abyśmy pamietały o naszym siostrzanym braterstwie.Niech nie zżera nas zazdrość dnia codziennego ,bo jak jednej z nas się coś uda to tak jakby nam wszystkim KOBIETOM.Bądżmy z siebie dumne bo często od nas zależy przyszłość.Nie jest łatwo .ale we wszystkim jest jakis porzadek BOSKI.Pozdrawiam serdecznie.
lwica
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 02.02.2006 19:55

Postprzez Krystyna Janda So, 11.03.2006 12:29

Dziękuję za życzenia takze w imieniu innych kobiet.....wszystkiego....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja