do Pani

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

do Pani

Postprzez kasial Wt, 07.03.2006 23:17

dzien dobry wieczor
dzis dostałam w prezencie ksiazke o Pani pt. Janda kameleon- zawodowiec od mojego chłopaka, ktory jeszcze do niedawna miał problemy zeby odroznic Pania od Kofty Krystyny. Z niecierpliwoscia oczekuje Pani nowej ksiażki o ile znajdzie Pani czas na jej napisanie.
Lubie czytac te ksiazki, mam wtedy wrazenie, ze poznaje Pania, te kobiete ktora znam tylko z ekranu.
Od rau przypomiało mi sie jedno wydarzenie. Do Warszawy niemalze siła i pod grozba sciagneła mnie kolezanka.Nie bardzo był mi na reke wyjazd do Warszawy, ale coz wsiadłam w pociag o 6:25 z Torunia / po imprezie suto zakrapianej alkoholem i tancami do rana był to nie lada wyczyn; w zasadzie to wpadalm do domu po to zeby sie przebrac i wykapac/ i pojechałam. Oprowadziła mnie dzielnie po stolicy, ja sie uparłam ze musze wjechac na sam szczyt Pałacu Kultury. Spacerujemy sobie , przechodzimy obok Teatru Wielkiego i ona mowi "Kasiek ty nie chcialas przyjechac a ja tu dla ciebie Jande zamowiłam" i sie smieje. Ja patrze na nia jak na wariatke i kogo widze? Pania! Przeszła Pani obok mnie! Od tego czasu zawsze chetnie jezdze do Warszawy. Mam nadzieje ze wreszczie dotre na spektakl Teatru Polonia. Trzymam za Pania kciuki. Wierze ze Pani wszystko sie uda!
kasial
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 07.03.2006 22:55
Lokalizacja: torun

Postprzez Krystyna Janda Cz, 09.03.2006 20:23

Dziękuje za list i życzenia....wszystkiego dobrego....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron