Zapytanko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zapytanko

Postprzez Anja So, 11.03.2006 10:13

Witam Droga Pani Krystyno!

Przede wszystkim WIELKIE DZIęKUJę ŻE PANI JEST, WIELKI UKŁON DLA WIELKIEJ ARTYSTKI! Bardzo chciałabym napisać ile dla mnie znaczy Pani twórczość ale wiem, że nie oddzadzą tego żadne słowa. Pozostaje mi tylko cieszyć sie, że przyszło nam żyć w tym samym czasie, że nie minęłyśmy się. Skąd Pani wiedziła, że Polonia jest tak bardzo potrzebna? Skąd Pani to WSZYSTKO wie Droga Pani Krystyno?
Mam oczywiście pytanie: czy zamierza Pani wystawić w Polonii "Opowiadania zebrane"?

Serrrrrdecznie pozdrawiam, życzę zdrowia, wytrwałości i samych dobrych ludzi na swojej drodze bo o takich dziś naprawdę trudno...
Anja
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 04.03.2006 20:32

Postprzez Krystyna Janda So, 11.03.2006 12:27

Niestety "Opwiadania zebrane " to przeszłość, skończyły się prawa , i nie ma co...zrobimy nowe spektakle...Zdumiewa mnie przywiązanie Państwa do starch tytułow, teatr to sztuka przemijająca, wciąż mnie ktoś pyta czy jescze będę grała "Biala bluzkę" a to było chyba było ze 20 lat temu....
Do teatru trzeba chodzić od razu, jak się pojawa tytuł, bo potem to nigdy nie wraca, tego sie nie rejestruje, nie trzyma dekoracji, zmianają się ludze , aktorzy, do wielu rzeczy nie wraca sie nigdy w życiu a co dopiero w teatrze który jest tak ulotny i zmieniajęcy się co wieczór....
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja