"Dziewczynko" - zwolnij

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Dziewczynko" - zwolnij

Postprzez agnieszka-kosik Pn, 03.04.2006 21:24

Witam Pani Krysiu
Przepraszam że tak zwracam sie do Pani Dziewczynko - ale to tak zdrobniale mówi sie u mnie do przyjaciół:) - szczególnie jesli sie o nich martwimy

No to ładnie sie Pani jak to sie mówi doigrała - pamięta Pani o Wszystkich, dba i martwi sie Pani o wszystkich tylko nie o siebie!!!!!!!!!
i teraz powiem tak jak mówię do przyjaciół - "weź się za siebie i uważaj na siebie" i mówię serio a zdrowie to nie żarty i mamy tylko jedno. Normalnie powinien ktos na Pania nakrzyczeć bo wiem że to tylko wtedy skutkuje a nie pogłaskiwanie. Zapewne myśli Pani skąd to wiem? - a z autopsji!!!!!! - niestety i dopiero porządny ochrzan od przyjaciół poskutkował żebym sie opamiętała i zwolniła tepo (też wyladowałam w szpitalu i to na urlopie u rodziców). Nie dośc że sami się wystraszamy to i bliscy są przerażeni. Mąż powinien Panią normalnie przełożyć przez kolano i ....:))

Przepraszam że tak ostro napisałam ale prosze uwierzyc że to tylko z przyjaźni do Pani i z troski!!!!!!!

I prośba - prosze naprawde uwaząć na siebie - jest Pani jeszcze młoda i tyle szczęścia przed Panią bo ja wierze że Pani teatr o który Pani tak walczy przyniesie jeszcze Pani wiele radości (życze z całego serca).

Jak tylko dojdzie Pani do siebie prosze dac znać jak ze zdrowiem!

I prosze Pamietac że zawsze pomoge w sprawach urzędniczych (niestety tylko tak moge pomóc - szkoda że nie mieszka Pani w Trójmieście - pomoglabym w każdej wolnej chwili przy pracach w Teatrze) - proszę zamiast biegania po urzedach odpocząc - posiedzieć z Rodzinką a dac innym pozałatwiać :)

Pozdrawiam serdecznie "Dziewczynko":)

buziaczki:)

Agnieszka
agnieszka-kosik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 01.08.2005 19:55

Postprzez Krystyna Janda Wt, 04.04.2006 06:21

Dziękuję. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja