Polityczni - potylicznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Polityczni - potylicznie

Postprzez Piotr z Florydy N, 07.05.2006 05:40

DZien dobry Pani Krystyno kochana!!!!
Bardzo dlugo nic nie pisalem, lecz nie zapomnialem - co to, to nie!!!!
Natomiast na biezaco sledze i odwiedzam Pani strone. Dzis jednak postanwaiam napisac, bo po prostu juz nie moge !!!!!!!
Giertych ministrem????????
Lepper ministrem??????????
Jacek i Placek rzadza krajem, ktory jest moja ojczyzna??????
Cos tu chyba nie tak!!!!!!!
Mysle, ze "Wesele" wystawione w Kaniach jest strzalem w 10, tylko czemu nie dla wszystkich????? A gdyby tak posadzic tych wszystkich pajacow, debili i imbecyli z rzadu jako publicznosc - moze by dotarlo!!! chociaz biorac pod uwage stan ich myslenia, jak i poziom inteligencji - moglbym sie mylic......
Pozostaje jednak kilka pytan, a w sumie jedno - najwazniejsze: Kto do tego wszystkiego dopuscil???? Niestety - narod, my Polacy. I chociaz bedac na obczyznie i wiedzac, ze moj jeden glos nie wiele by znaczyl - wszystko oodalbym, zeby moc byc te kilka miesiecy temu i moc zaglosowac.
Poza tym - takie juz wlasne przemyslenia - skoro tak wszyscy narzekaja na pana ksiedza Rydzyka, tych wszystkich Lepperow i Giertychow - to czemu nie znajdzie sie nikt, kto by po prostu zastrzelil sukinsynow??????
Przepraszam, ale tak mysle - z reszta pewnie, nie ja jeden.
Bo po co mam ladnie ubierac wszystko w slowa, skoro mysle wlasnie tak - nie znam juz chyba grzeczniejszych form, a te ktore mam w zasobie - nie nadaja sie raczej do publikacji.
No nic - pocieszam sie tylko mysla, ze za 2 miesiace jade do tej ukochanej ojczyzny, mimo wszystkiego, bo jadde do domu, do rodzicow, do przyjaciol, do zielonych lasow, do pieknych lak, do .......
Pozdrawiam najserdeczniej i zycze mega, hiper porcji optymizmu - a moze znajdzie sie jakis "Pilsudski" i zrobi "przewrot majowy"
Piotr
Piotr z Florydy
 
Posty: 44
Dołączył(a): N, 27.02.2005 16:35
Lokalizacja: Fort Lauderdale

Powrót do Korespondencja