Na polepszenie stanu strun glosowych...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Na polepszenie stanu strun glosowych...

Postprzez Brzoza N, 21.05.2006 11:40

...Pani Krystyno, w ogole nawilzenie gardla dobrze jest rozgryzc i possac kapsulke witaminy A+E, nie polykac ale wlasnie possac, wypluc mozna sama otoczke. Ja to robie zawsze na noc, bo okropnie wysycha mi gardlo kiedy oddycham ustami a nie przez nos (z powodu skrzywionej przegrody nosowej, poza tym jestem po operacji tarczycy przed laty). Poza tym wlasnie na Pani stronie jest taka podstrona ZDROWIE ZA GROSIK gdzie doczytalam sie fajnych rad i od miesiaca stosuje, a mianowicie zaparzam nasiona siemienia lnianego. Zalewam wrzatkiem lyzke stolowa nasienia, przykrywam spodeczkiem i zostawiam na noc a rano odcedzam na sitku i tylko ten glutowaty plyn dodaje do swej porannej owsianki. Rzeczywiscie poprawilo mi sie nawilzenie skory calego ciala, uregulowal mi sie system trawienny, naprawde zachecam do codziennego stosowania! Siemie lniane to podobno najtansze i najlepsze zrodlo zdrowych kwasow tluszczowych omega 3, prosze poczytac rady TRZYNASTKI lekarza z wyksztalcenia ale healerki z powolania! Zycze duuuuuuzo zdrowia i szybkiego wyleczenia strun glosowych. Moj kot tez dobrze Pani zyczy...
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.05.2006 03:46

Dziękuję . Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja