dziękuję:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dziękuję:)

Postprzez dorcia Pn, 22.05.2006 18:24

Pani Krystyno, nie muszę pisać, że jest Pani wspaniałą Osobą - o tym wie 3/4 Polski. Trwam w tym przekonaniu od dawien dawna i zapowiada się, że będe trwała nadal. Cieszy mnie to bardzo, poniewaz mało jest takich ludzi, jak Pani, którzy zawsze z myślą o wyższych wartościach brną przez to, jakże zgubne życie. Jest Pani dla mnie przykładem, że warto a nawet trzeba do ostatnich sił walczyć o swoje. Mam tutaj na myśli walkę Pani i całej ekipy o Teatr Polonia. Myśle, że każdy człowiek posiada w zyciu taki Teatr, o który trzeba zawalczyć. W każdym razie ja swój odkryłam, a nawet więcej: odkryłam milion takich małych teatrów, dla których warto zwariować i gdzieniegdzie zawirować. Doskonale wiem, ze jest to bardzo trudna sztuka zdobyć to, co się należy i w co sie wierzy. Ja wierzę w Panią, Pani Krystyno i ilekroć czytam Pani zmagania, które kończą się pozytywnie, tym bardziej zaczynam wierzyć, że moje teatry (oczywiscie te o wiele mniejsze) też wydadza owocny plon. Pozdrawiam bardzo ciepło i życzę dużo sił na przyszłość, bo one rozchodzą się w różne strony świata:D
Avatar użytkownika
dorcia
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 01.03.2006 15:59
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.05.2006 17:20

Powodzenia i wzystkeigo dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron