Znowu papierosy...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Znowu papierosy...

Postprzez Brzoza Śr, 24.05.2006 11:09

...bo temat palenia czy tez rzucania palenia papierosow to naprawde wazny temat. Chce napisac, ze w Australii, gdzie obecnie przebywam, palenie nie jest w modzie juz od lat, coraz wiecej osob pozbywa sie tego okropnego nalogu. Wiem o czym pisze, sama palilam przez 10 lat i szczesliwie udalo mi sie rzucic, wykorzystalam chorobe gardla, w czasie anginy nie moglam palic, potem juz staralam sie utrzymac ten stan. Mnie bardzo przestraszyl stan mojego gardla, cos tam mi "wyroslo" na miekkim podniebieniu, przerazilam sie, ze to juz rak... I chyba strach o stan zdrowia najbardziej pomaga rzucic ludziom palenie. Tutaj w Australii prawo nakazuje zamieszczanie na paczkach papierosow nie tylko ostrzegajacych napisow, ale tez przeokropnych zdjec, ktore bardziej dzialaja na wyobraznie ludzi niz najmadrzejsze teksty. Po prostu widac wyraznie do czego moze doprowadzic palenie papierosow. Zreszta, prosze zobaczyc, zrobilam zdjecia trzech paczek...
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Korespondencja



cron