z dzisiejszej prasy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z dzisiejszej prasy

Postprzez Pawel Pn, 19.06.2006 10:26

Witam!
W dzisiejszym warszawskim dodatku Gazety Wyborczej jest wypowiedź czytelniczki krytykującej brak możliwości rezerwowania i odbierania biletow w TP na pol godziny przed spektaklem. Kobieta ta twierdzi, ze nie bedzie jeździla dwa razy dziennie do Sródmieścia, aby Pania zobaczyc i dodaje uprzejmy komentarz, ze najwyraźniej sukces uderzyl Pani do glowy. A ja tak sie zastanawiam, po co ludzie stwarzaja sobie takie problemy i skad sie bierze w ludziach taka malostkowość? A poza tym, czy w Warszawie ludzie nie maja dostepu do ebilet.pl?
Bardzo serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w lipcu.
PS. Wyslalem siostrę z kolezankami na Miss Hiv i byly zachwycone, w szczególnosci Pani corka w chwili odbierania tytulu najpiekniejszej. Jak to stwierdzily - "byla zarąbista".
Jeszcze raz milego dnia.
Pawel
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 02.03.2006 21:13

Postprzez Krystyna Janda Wt, 20.06.2006 05:28

Dziękuję serdecznie. Nie czytałam tej wypowiedzi. Jakoś rzeczywiście z tymi bieltami jest często zamieszanie i muszę zapytać dlaczego tak jest i czy nie można nic zmienić. Wiem że zdarzało nam się że widzowie na wszelki wypadek rezerwowali bilety a potem zwyczajnei po nie nie przychodzili i mieliśmy pute miejsca na sali, na co nas nie stać.
Ludzie, wtedy kiedy rezewrwacje sa bezpłatne i łatwe do zrobienia , choćby przez`telefon, dzwonią i rezerwują ot tak na wszelki wypdek, "bo podobno nie można dostać bieltów", są także i żartownisie, rezrwują np. 10 - 20 miejsc i oczywiście nie przychodzą, co nam się zdarzyło. Tak zwykła bezkarna złosliwosc, bezinteresowna. Dlatego zdaje się zdecydowalismy że do ostatniej chwili nie czekamy a rezerwacje trzeba wykupić najpóźniej na dzień przed spektaklem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja