Jeszcze raz Miron Białoszewski

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze raz Miron Białoszewski

Postprzez Agata banaszek Wt, 20.06.2006 13:25

Pani Krystyno,

Namolna jestem - za co bardzo przepraszam.
Po prostu boję się, że nie zajrzy Pani na stronę "Zaproszenia" i może umknie Pani
moja prośba pokorna o przyjazd do Garwolina na spotkanie połączone z projekcją filmu o Nim, w którym gra Pani rolę towarzyszki życia Mirona B.
Tacy bylibyśmy dumni i zaszczyceni mogąc gościć Panią.
Czy jest jakakolwiek ( i kiedykolwiek) szansa???????????!!!!!!!!!!!

Raz jeszcze deklaruję, że spełnimy wszystkie warunki i każde Pani życzenie, bo mój fantastyczny Szef obiecał wszelkie siły i środki; zwłaszcza gdy z takim entuzjazmem opowiadam o Pani teatrze i o wszystkich Pani wysiłkach, dokonaniach, uporze - a przy tym wszystkim tak niebywałej serdeczności, uprzejmości i szacunku dla każdego, z kim ma Pani kontakt choćby przez chwilę.
Wiem , co piszę, bo zawsze ilekroć byłam w "Polonii" - ZAWSZE była Pani dostępna, miła, uśmiechnięta - choć czasem nieludzko zmęczona

Tym bardziej drażnią mnie takie "damy", które piszą o jakiejś "wodzie sodowej", która to niby uderzyła Pani do głowy. Brak mi słów po prostu na takie demonstrowanie typowo polskiej ( niestety) bezinteresownej zawiści, pogardy i chęci dokopania wszystkim i zawsze, kiedy tylko jest możliwość. Tylko po co?????


Bardzo proszę raz jeszcze o odpowiedź w sprawie wizyty w Garwolinie.

Agata B - Ruda
Od 29 marca szczęśliwa babcia małej Marysi
Agata banaszek
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 10.01.2006 09:50

Postprzez Krystyna Janda So, 24.06.2006 06:40

Po pierwsze gratuluję wnuczki. Najserdeczniej. Po drugie prosby o przyjazd do Garwolina spełnić nie moge, przwracałam kalendarz wtej sprawie dłuższa chwilę i doszłysmy do wniosku z Martą moją asystentką że jest to niestety niemożliwe. Bardzo mi przykro. Bardzo. Serdecznie pozdrawiam waszytskich Państwa a Panią w szczególności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja