teatr Polonia przychodzi do mnie!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

teatr Polonia przychodzi do mnie!!!

Postprzez ania nowak Cz, 22.06.2006 20:39

Droga pani Krystyno!

Sprawdziłam repertuar przeglądu w teatrze rozrywki i jestem załamana, takie rewelacyjne przedstawienia, a ja nie mogę ich wszystkich zobaczyć. Dzwoniłam wczoraj, aby zarezerwować sobie bilet, marzyłam o karnecie, ale jest niestety poza moim zasięgiem fin ansowym. Pół godziny zastanawiałam się, który spektakl wybrać i chce mi się do dzisiaj płakać. Kurczę, a znawcy wiecznie ciosają kołki na głowach widzów, że za mało chodzimy do teatru, za mało czytamy, ble, ble, ble. Teraz rozważam kradzież, albo kredyt: kredyt alb o kradzież, a może odmówię czegoś córce, żeby móc panią podziwiać, może zamiast na kolonie zostanie w domu??? Droga pani Krystyno, moja idolko sceny co mi pani poleca??200 zł za karnet, rozumiem, że występują same gwiazdy, ale czy to znaczy, że na widowni też muszą siedzieć tylko miejscowe "gwiazdy", które na to stać.?
ania nowak
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 15.06.2006 23:03

Postprzez Krystyna Janda So, 24.06.2006 06:25

Nie moge Pani pomóc. Jeśli powiem że nei amm z tym nic wspólnego to bedzie też nieprawda. Ale przywozimy naprawde interesujące rzeczy. Prosze zajrzeć na stronę teatru POLONIA www.teatrpolonia.pl w spektakle i wybrać. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja