Bardzo poważny zamysł :o)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bardzo poważny zamysł :o)

Postprzez joanna_c Śr, 28.06.2006 23:11

Droga Pani Krystyno!

Studiuję filologię polską na UMK w Toruniu i co prawda do zabrania się za pracę magisterską pozostała mi jeszcze dłuższa chwilka, ale skromny plan już w głowie powstaje. Zamierzam zająć się Pani wkładem w kulturę polską. Ponieważ dorobek jest imponujący, nie sposób napisać o wszystkim - stoję przed pytaniem film, czy teatr?Dostępność materiałów filmowych jest większa, więc mimo mej wielkiej miłości do teatru i świetnych Pani osiągnięć na tym polu, będę musiała postawić na to pierwsze. No chyba, że może Pani podrzucić mi jakiś pomysł, który ten problem rozwiąże :o) Chciałabym zapytać, czy mogę liczyć na jakąś współpracę z Panią w związku z stworzeniam tejże pracy? Rozpoczęcie pisania urodzi zapewne wiele pytań. W miarę powstawania pracy chętnie udostępnię jej owoce - dobra krytyka nie jest zła ;-) hehe. Na oddanie pracy mam jeszcze dwa lata - ocean czasu...

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Polonię!
joanna_c
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 28.06.2006 22:46

Postprzez Krystyna Janda Cz, 29.06.2006 14:41

Nir może Pani niestety liczyć na moją wspólpracę. Jest poza tym tyle książek, materiałow, wszytskiego że nie sądze aby moja pomoc była potrzebna a ja z kolei mam tyle zajeć ze jeszcze jedno dodane byłoby szaleństwem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron