Dziękuję, dziękuję , dziękuję

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję, dziękuję , dziękuję

Postprzez Agniś Wt, 04.07.2006 15:22

Szanowna Pani Krystyno!

Chciałam złożyć na Pani ręce wyrazy najszczerszego uwielbienia i podziękowania.
Dzięki Pani i Forum, które dzięki Pani zaistniało przeżyłam trzy cudowne dni w Olsztynie i okolicach.

Na spotkaniu formowym w Teatrze Polonia padło hasło – przyjedźcie. I pojechałam. A ze mną ludzie z całej polski – z Poznania, Szczecina, Warszawy, Otwocka – z całej Polski. Zostałam przywitana, ugoszczona jak królowa przez Grupę Placunia – osoby niesamowite, cudowne. Była piękna pogoda, jeziora, kąpiel w rzece o 3 nad ranem, koncerty na Zamku w Olsztynie. I przede wszystkim rozmowy o Pani. O teatrze Polonia. I amatorskie wystawienie Shirley, na łące, przy zachodzącym słońcu. Każdy po kolei była na moment widownią, na moment aktorem . I zapach jaśminu i poziomek. I bociany , kilkanaście, wirujących nad nami. I Ci cudowni ludzie – bo choć są różni łączy ich jedno – są ludźmi z jakimi dobrze być, wszędzie i zawsze.

Jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Krystyna Janda Cz, 06.07.2006 06:02

Tak, i mnie się wydaje że ci Ludzie tu z forum, to absolutnie nadzywczajna grupa, tak sie jakoś znaleźli, polubili....to wspaniałe. Serdecznie, najserdeczneij pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja