Kraina oderwania...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kraina oderwania...

Postprzez eniles Pt, 07.07.2006 14:14

Siedzę właśnie w pracy i korzystając z chwili wolnego czasu (chwilo trwaj...!) postanowiłam wejść na Pani stronę. Odwiedzałam ją już kilka razy, ale pierwszy raz odważyłam się napisać :-)
Nie będę pisała, że widziałam wszystkie filmy i przedstawienia z Pani udziałem, i że przeczytałam wszystkie Pani książki...bo byłaby to nieprawda. Ale podziwiam Pani talent i ogromną OSOBOWO¦ć. I właśnie to zapatrzenie na ową osobowość pozwala mi trwać. Trwać z wiarą w to, że może mi się udać... mimo, iż czasami jest źle, że czasami nawet odechciewa się żyć w tym brutalnym świecie. Zwłaszcza wtedy gdy jest się samotnym...w sensie "drugiej połowy", gdy nie ma się szczęścia w miłości...:-(
W każdym razie dziękuje Pani Krystyno za książki, filmy i stronę bo dzięki nim moje życie w jednej chwili staje się bardziej kolorowe. I te pozytywne barwy promieniują na cały mój malutki świat sprawiając, że chce mi się żyć, wierzyć w realizację moich marzeń i w tą jeszcze nieodnalezioną miłość...


Z głębi serca jeszcze raz dziękuję i życzę dużo szczęścia i pozytywnych emocji wokół.
Pozdrawiam, Magda K.
eniles
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 07.07.2006 11:57

Postprzez Krystyna Janda N, 09.07.2006 16:59

I ja Panią pozdrawiam najserdeczniej. Wszystkeigo dobrego w Małym ¦wiecie. Oby jak najpiekneijsze i najradośniejsze dni....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja