A może pomoże red.Jaworowicz?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A może pomoże red.Jaworowicz?

Postprzez zbi.gra.durzynscy Pt, 21.07.2006 17:37

Droga Pani Krystyno!
Nasz Kraj, to jest Kraj w którym NIE WOLNO MIEć SUKCESÓW !! I nie ważne, czy sukces przychodzi ot, tak, - czy jest okupiony ciężką pracą ! Będzie budzić zawiść. Tak myślę, czy ta Wspólnota nie jest czasem inspirowana przez jakąś część wściekłego na Pani sukces ¦RODOWISKA AKTORSKO-REŻYSERSKIEGO ?
A może w programie pani redaktor Jaworowiczznajdzie Pani pomoc ?W Jej programie są zaproszone zwaśnione strony, tam się przekonuje, godzi (z różnym zresztą skutkiem) - może zaprosić do TVi w tej sprawie zainteresowane strony? Tylko trzeba się spieszyć, nie wiem czy ten program też nie "spadnie" z tzw. "ramówki" od jesieni.... Ale przecież warto spróbować !! To takie smutne - ja myśle, że jaka szkoda, że to nie w Poznaniu ten teatr - a tu takie kłody pod nogi...Pani Krystyno, wierzyć mi się nie chce, że TYLKO sami mieszkańcy to wymyślili i że są tak uparci! Ale to Polska właśnie...Proszę spojrzeć, co dzieje się na szczytach władzy ! Poczucie bezpieczeństwa w naszym Kraju? Wolne żarty...Zesmucona Pani historią z Teatrem - życzę wytrwałości....
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda So, 22.07.2006 08:16

Ten Teatr to moje dziecko. Wole w sparwach dziecka negocjować niż zaostrzać konflikt. Pozdrawaim.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja