ponowna prośba ze względuna brak odpowiedzi na poprzednią

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ponowna prośba ze względuna brak odpowiedzi na poprzednią

Postprzez dominik So, 05.08.2006 19:54

Wysłałem do Pani maila w czwartek 20 lipca po Skoku...o następującej treści:
-----------------------------------------------------
Serdecznie Witam!
Dzisiaj na Skoku z wysokości spełniło się moje marzenie - miałem tą przyjemność zagrać Pani syna! Mam nadzieje że nie było tak źle - mam pytanie: czy mam jakieś szanse na akademię teatralną - nie wiem czy to można stwierdzić po takich fragmentach (?) Czy mógłbym kiedyś przyjść do Pani teatru na jakąś próbę? Chciałbym zobaczyć kawałek teatru od kuchni - kawałek żywej sztuki, no i nauczyć się czegoś przy tym...
Na konieć chcę podziękować za świetny spektakl i pogratulować spełnionej misji kontaktu z widzem.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź
Syn Dominik :-)
---------------------------------------------------
ponownie proszę o odpowiedź i ponownie pozdrawiam
dominik
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn, 17.07.2006 22:14

Postprzez Krystyna Janda N, 06.08.2006 07:07

Dziękuję serdecznie za udział w spektaklu. Czy po takich fragmentach można coś stwierdzić? Nie. Oczywiście że nei. Możan powiedziec czy ktos am dobrądykcję i predyspozycje , warunki , tylko tyle. A do teatru na próbe? To zależy do zgody reżysera i aktorów. W tej wchwili w teatrze`jest przerwa, al eaktorzy żadko się zgadzajaan takei wuizyty , reżyserzy zresztą też. Ja w tej chwili nie mam rób i nie będę miała do jesieni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja