Naiwne Kobiety

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Naiwne Kobiety

Postprzez Marta Kluczek Pn, 21.08.2006 10:53

Droga Pani Krystyno,
ostatnio miałam przez całe wakacje przyjemność odbywania dobrowolnych praktyk w więzieniu i prokuraturze. Ile historii się nasłuchałam o naiwności kobiet, o ich właściwie głupocie, ślepej i niemądrej miłości...One cierpią potwornie, ale większość na własne życzenie, a wraz z nimi cierpią ich dzieci. Historii jest mnóstwo, dla naiwności innych kobiet i ich wrażliwości nie przytoczę żadnej z nich, ale proszę mi wierzyć, że naiwność kobiet najczęściej po prostu wynika z ich głupoty, z niewiedzy, z niedowartościowania, jak łatwo je omamić, oczarować byle czym. Najpierw są bite, maltretowane, razem z dziećmi, potem cofają zeznania, najczęściej tłumacząc to wspaniałą zmianą faceta, zapewniając o jego miłości...Jak im tak dobrze, to niech im będzie, ale dzieci na to patrzą i to przeżywają i tego nie da się usprawiedliwić żadną naiwnością.
Pewnie istnieje również czarująca naiwność, ale już tyle ludzkich historii miałam przed oczami, i z tyloma kobietami do czynienia, że nikt mnie już nie przekona, że kobieca naiwność jest słodka. Dla mnie jest tragiczna. Już z racji tego, że jesteśmy kobietami, powinnyśmy się wykazywać większą czujnością i ostrożnością.
serdecznie pozdrawiam
Marta
Marta Kluczek
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 27.04.2005 21:42

Postprzez Krystyna Janda Pn, 21.08.2006 18:20

Pisz ePani o czymś zuełnie, zupełnie innym, nazwała bm to ale nie posunę siętak daleko. Tamgdzie w rachubę wchodza dzieic nie ma wybaczenia. Nawet głupoty się nie wybacza.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron