Rewelacja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rewelacja

Postprzez Andy_Cox Cz, 24.08.2006 06:46

Mam 25 lat, od zawsze bylem wielkim fanem. Od 6 lat mieszkam w Nowym Jorku i jakos nie jestem w stanie sledzic Pani kariery, dopiero teraz "odkrylem" ta strone internetowa i postanowilem od raz ucos napisac. Pamietam jak mialem 17 lat i ogladalem Opole "Zielono mi". Pani wystep zrobil na mnie ogromne wrazenie. Do teraz mam gesia skorke jak o tym mysle. Obejrzalem takze Pania w teatrze w sztuce "Maria Callas" i pamietam, ze Pani spojrzala na mnie podczas sztuki powiedziala cos na temat mojej malo interesujacej twarzy.... :) A ja myslalem, ze jestem przystojny. Pracowalem takze na festiwalu Camerimage w Toruniu i tam nawet z Pania zamienilem kilka slow. W kazdym razie chcialem powiedziec, ze uwazam ze jest Pani swietna aktorka, ile razy ogladam "Pestke" to mam lzy w oczach. Podziwiam takze Pania za to ze nie boi sie Pani myslec inaczej niz wszyscy i wyrazac swoja opinie, niezaleznie od tego czy to sie komus podoba czy nie. (Podobnie jak Madonna... - mam nadzieje , ze podoba sie Pani porownanie.) Ogolnie uwazam, ze Pani jest rewelacja.... I nie chce sie zaglebiac, ale pomogla mi Pani w wielu sprawach (swoje wlasne, prywatne problemy). Dodala mi sily i inspiracji. Dziekuje za to i serdecznie pozdrawiam. Szkoda, ze Ameryka nie ma swojej Krystyny Jandy bo wtedy moje zycie tutaj byloby latwiejsze.... A
Andy_Cox
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 24.08.2006 06:31
Lokalizacja: Nowy Jork

Postprzez Krystyna Janda Cz, 24.08.2006 09:03

Bardzo dziękuję Panu za list i życzę dobrego i szczęśliwego życia w tej Ameryce.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron