Wakacje sa dobre na wszystko

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wakacje sa dobre na wszystko

Postprzez ET Cz, 24.08.2006 20:06

Droga Pani Krystyno,

Jako absolutna nowicjuszka dołączam do grona Pani korespondentów. Czynie to z ogromna radością , bo kibicowałam od jakiegoś czasu FORUM-owiczom, a Pani kibicuje w wielu płaszczyznach aktywności od bardzo wielu lat.
Do rzeczy jednak, bo zapewne przygotowania do urlopu czynia "lekki " zamęt w domu i zagrodzie, ale warto ! To iwem na pewno. Tym bardziej, ze jedzie Pani do krainy cudnej i przyjaznej pod wieloma względami.
Toskania to taki raj na europejskiej ziemi, a ja wspólnie z przyjazciółmi pobyt przed 2 laty zorganizowałam pod hasłem "Sladami Krystyny J." na bazie Pani książki ""Moja droga B.".
Było wspaniale, bo zapach, światło, klimat tego miejsca jest faktycznie wyjątkowy, a plon fotograficzny cieszy oczy do dziś.
Przyznaję jednak, ze rejon Saturni nieco mniej mnie zauroczył nizczęść pn-zach. - okolice Lukki , ale "De gustibus non disputnandum ...itd.
Z całego serca życzę wspaniałego relaksu, pogodnych i zyczliwych ludzi u boku i dobrych nastrojów.

Pozdrawiam goraco,
ET
Avatar użytkownika
ET
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 11:06
Lokalizacja: Wroc

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.08.2006 04:49

Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron