dylematy nauczycielki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dylematy nauczycielki

Postprzez Beata Korbanek Śr, 20.09.2006 17:07

Witam Pani Krystyno!!!
Szalenie mi milo, że mogłam tak wiele się o i dowiedzieć z tej strony www.
Jestem nauczycielką w gimnazjum. Prowadzę swój mały teatrzyk. Moi uczniowie zawsze się przy tym świetnie bawią. Ciągle jednak borykam się z problemem, jakie sztuki są odpowiednie, ba, interesujące dla piętnastolatków. Może Pani mogłaby podrzucić mi tytuł jakiegoś odpowiedniego dramatu...Bardzo proszę!!!
Przeczytałam Pani "Pigułki na uspokojenie" - dają ukojenie i wiarę, że nie jest się jedynym na świecie. Zadziwiające jest jak wielką ma Pani wrażliwość i siłę jednocześnie. Wydaje mie się niemożliwe, iż w jednej drobnej kobiecie może się tyle pomieścić. Ja jestem od Pani dużo większa,a mieści się we mnie tyle mniej...
Serdecznie pozdrawiam , życzę wytrwałości i sukcesu w listop[adzie. Choć mieszkam w Poznaniu i tylko raz byłam w Warszawie na wycieczce szkolnej, mam niesamowitą ochotę wybrać się do Pani teatru i z pewnością to zrobię. Musi Pani trwać dla wszysstkich.

Nauczycielka z wyboru - Beata Korbanek
Beata Korbanek
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 20.09.2006 16:46

Postprzez Krystyna Janda Cz, 21.09.2006 08:03

Szanowan Pani, pismo DIALOG publikuje każdego meisiąca współczesne sztuki , na aktualne tematy . Poza tym byłoby interesujace abuy Paniz młodzieżą zrobiła z czegoś co im się podoba adaptacje na scenę. To jest prawdziwa nauka teatru. Adaptacja teatralna. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja