aktualności rzeczywistości...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

aktualności rzeczywistości...

Postprzez zbi.gra.durzynscy Wt, 03.10.2006 09:09

Droga AKTORKO!
Ta pani z Australii ma rację...Mało Pani pisze. A Polska dobiła do dna, przebiła je i spada. spada !!! Jednak będę bronić tego forum...Kiedyś nie budowała Pani teatru. W dodatku z takimi "kłodami" pod nogi...A przecież są jeszcze występy, w różnych miastach i trzeba kiedyś spać...I tak to jest jakieś gigantyczne, niepojęte - skąd na to ma Pani siły ? Ale co prawda - to prawda jak mawiali w "Janosiku" : brakuje nam Pani długich opowieści o WSZYSTKIM !! BARDZO !! Poczekamy, aż skończy Pani tę budowę. I odzyska CZAS.
A teraz jeszcze okazuje się, po latach, że z mężem stałam razem z ZOMO. BO nie lubię PiS-u. To kto nas polewał wodą przed kościołem oo.Dominikanów w Poznaniu? Przed kim uciekaliśmy do bram ?? Gonili nas swoi ?
Dobrze, że ma Pani tak bardzo czas wypełniony!! Proszę nie oglądać wiadomości, nie czytać gazet !! Sztuka wymaga zdrowia psychicznego, a nasza rzeczywistość tego nie gwarantuje. Serdecznie, serdecznie pozdrawiam.
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda Pt, 06.10.2006 03:24

Z Australii oglad asie to wszytsko lepiej , jak sądzę. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja