Patron

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Patron

Postprzez Małgośka Pt, 06.10.2006 11:11

"Moja" Polska Szkola w Nijmegen obchodzi 10-lecie istnienia. To jest osiagniecie bo w kraju, gdzie nikomu jezyk polski i historia Polski potrzebna nie jest, fakt, ze istniejemy juz tak dlugo a dzieci przybywa jest powodem do dumy i swietowania.
Ze strony rodzicow padla cudowna propozycja, zeby w koncu znalezc patrona szkoly. I mamy!
Rodzice wybrali na naszego patrona...IRENE KWIATKOWSKA!!!! Jej kreacja w Czerwonym Kapturku jest biblia dla naszych dzieciakow tutaj...
Tak wiec zabieramy sie za przygotowania do uroczystosci! Ciekawa jestem co Pani Irena na to? Za tydzien mamy sie z nia skontaktowac. Jestesmy bardzo ciekawi jej reakcji....

Pozdrawiam bardzo serdecznie z wietrznych i deszczowych Depresji usmiechajac sie na mysl o kolejnym weekendzie, ktory spedze w Warszawie! Czasami trzeba pozwolic sobie na drobne przyjemnosci i egoizmu, kupic bilet, wsiasc w samolot i poleciec w mile miejsce....
Czego rowniez i Pani z calego serca zycze!

Malgorzata
Avatar użytkownika
Małgośka
 
Posty: 3026
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 19:36
Lokalizacja: Depresja

Postprzez Krystyna Janda So, 07.10.2006 08:32

Cudnia. Z Panią Irena można się skontaktowac przez Agencję GRAMI czyli panią grazyne miskiewicz grami@grami-art.pl
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja