teatr

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

teatr

Postprzez nefmm Cz, 12.10.2006 21:36

Wiem że porywam się na ogromną sprawę, ale Pani też sie kiedyś porwała i po wielkim wysiłku osiągnęła cel. Ja jeszcze nie jestem pewny czy to dobry pomysł...
więc po kolei... Jest takie miasto Mińsk Mazowiecki, niecałe 38 tys mieszkańców. Wiem, że ludzie nie bardzo garną sie do odwiedzania takich przybytków, ale przyszedł mi do głowy pomysł. Nawiazanie współpracy z jakimś Warszawskim teatrem na dajmy na to 2-3 przedstawienia w miesiącu, grane na co dzień w Warszawie <odległość ok 40km - to dystans do pokonania>. Myślę że z tym to większych problemów by nie było, ale pojawia się problem zasadniczy. Miejsce:/ Czasem jakaś tam trupa coś odegra w miejskim kinie, ale nie oszukujmy się to nie jest to. I tu moje zasadnicze pytanie <środków własnych nie mam> do jakich drzwi można pukac:) najlepiej do wszystkich ale nie chciał bym żadnych pominąc:) Mam nadzieję, że uda sie stworzyc coś co podniesie jakośc życia mieszkańców Mińska Maz i okolic:) z góry dziękuję za odpowiedź.
ps. proszę nie pisać że jestem wariatem bo zabieram się za rzeczy potworne, bo wiem o tym:) wiem że może się nie udać, ale jak nie sprubuję to na pewno nic nie osiągnę:)
nefmm
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 12.10.2006 21:18

Postprzez Krystyna Janda Pt, 13.10.2006 03:02

Pisac i chodzić przede wszytskim do władz miasta. Może się uda.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja