poszukujący...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

poszukujący...

Postprzez SM Cz, 19.10.2006 12:53

Dzień Dobry Pani Krystyno. Nazywam się Sławek Miska i pochodzę z Bielska-Białej. Mam 25 lat i w tym roku ukończyłem Wrocławską Szkołę Teatralą. Być może popełniam pewnien nie takt zwracając się do Pani w taki sposób, z taką sprawą. Jeśli właśnie tak jest to bardzo przepraszam. Sam nie wiem jak wyrazić to co siedzi we mnie?!
Jakiś czas temu złożyłem dokumenty w Pani Teatrze. Parę zdjęć i CV. Chciałbym się z Panią spotkać i wówczas powiedzieć o tym wszystkim o czym teraz nie potrafię. Wiem, że jest Pani osobą bardzo zajętą i to o co proszę może stać się rzeczą niewykonalną.
W każdym razie, chciałbym tylko, by Pani wiedziała, że każda sekunda spędzona na scenie daje mi poczucie spełnienia, radości i miłości. Chciałbym dawać, dawać i dawać. Dzięki możliwości wyjścia na scenę, czuję, że chcę walczyć o tą rzecz, którą zajmują się ludzie nazywani aktorami. Zresztą nie znoszę tej nazwy. Przepraszam, że ten list jest tak długi, sam czuję, że nawet w ćwierci nie wyraziłem tego co chciałbym. Dziękuję za cierpliwość, jeśli jednak dobrnęła Pani do końca.
Z wyrazami szacunku S. Miska
SM
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 17.10.2006 17:36

Postprzez Krystyna Janda Pt, 20.10.2006 08:21

Rzeczyiwście ostatnio nawet nei bywam w teatrze bo amm cały dzien próby w wynajętych salach. A teczki z CV młodziezy aktorskeij puchną. mam nadzije ze przyjdzie moment aby zaczac robic przesłuchania do tytułów planowanych, choć wielu ról na tej małej scenie nie przewiduje. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron