Chcę kupić fotel - proszę o szczegóły. Ważne!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Chcę kupić fotel - proszę o szczegóły. Ważne!

Postprzez madziorek888 Cz, 09.11.2006 14:34

Kochana Pani Krysiu.

Równo rok temu, kiedy brała Pani udział w programie Dzień Dobry TVN na ulicy zaczepiła Panią dziewczyna. Prosiła o zdjęcie i autograf. Mimo pośpiechu do Teatru, gdzie czekali na Panią ludzie nie odmówiła jej Pani. A kiedy padło
"Przyjechałam specjalnie z Olsztyna, żeby Panią tu spotkać", zdziwiła się Pani bardzo....
Jak to z Olsztyna? Po autograf i zdjęcie? A co Pani zrobi jak już dam ten autograf
i zdjęcie? - Wrócę do domu - odparła dziewczyna. Proszę przyjść lepiej do Teatru, na przedstawienie.... Zmieszana dziewczyna odparła: " Jak tylko będzie taka możliwość to z wielką przyjemnością...."
Tą dziewczyną byłam ją! Jednak nie stać mnie było wtedy na bilet do Pani Teatru, mimo, że stałam przed bramą i marzyłm o tym, by sę tam znaleźć. Wszystkie pieniądze które miałam przeznaczyłam na podróż do Warszawy, aby móc doznać tego niesamowitego uczucia obcowania z Panią chociaż przez chwilę...

Jednak do teraz tkwią mi w uszach Pani słowa..."Proszę przyjść do Teatru..."
Przyznam, że nigdy nie byłam w Teatrze Polonia, bo życie układa się czasami inaczej niż planujemy. Myślę, że teraz nadszedł odpowiedni moment.
Marzy mi się, by przejść próg budynku, w który włożyła Pani całą siebie...
Dlatego dzień inauguracji Dużej Sceny byłby odpowiednim momentem.
Chce zostawić tam malutki kawałek mnie, taką kropelkę w morzu potrzeb i dokonać zakupu fotela do Pani Teatru.

Mam tylko jedno pytanie...

Nie byłabym w stanie pojawić się na inauguracji Dużej Sali, czego bardzo żałuje. Przebywam obecnie za granicą, a do kraju wracam tylko na okres świąteczno - noworoczny. Przyjeżdzam dopiero 10 grudnia.
Ciekawi mnie, czy w zamian za zakupienie fotela mogłabym skorzystać w dowolnym terminie do końca tego roku, lub na początku stycznia, kiedy będę w Polsce z przyjemności upajania się widokowi na scenie? Bo rozumiem, że cena fotela zobowązuje do jednej wizyty w teatrze? Czy może się mylę? Proszę mi ojaśnić szczegóły.
Z wielkim szacunkiem
Magda
madziorek888
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 12.10.2005 18:28
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.11.2006 03:29

Pozdrawima Panią . Proszę zadzwonić do teatru 0048226216141 lub napisać na adres info@teatrpolonia.pl a na pewno osoba która zajmuje się fitelami nawiążę z Panią korespondencję. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron