Powodzenia ...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Powodzenia ...

Postprzez agnieszka-kosik N, 12.11.2006 15:58

Witam serdecznie
Przepraszam że ostatnio sie nie odzywam ale niestety mam napięty grafik podobnie jak Pani. Najgorsze że walcze z wiatrakami i ludźmi którzy ządają niemozliwego ale dla nich to nie ważne i ludzie sie nie licza - potrafią tylko straszyć. Tak wiec robię co moge żeby moi ludzie jak najmniej ucierpieli na chorej ambicji zwierzchników.
Musiałam sobie zrobic przerwę w sprawozdaniach i kalkulacjach i postanowiłam napisac.

Cały czas trzymam za Panią kciuki i wierze że to już z górki i doskonale sobie Pani ze wszystkim poradzi. Ciesze sie że jest Pani w lepszej formie. Odwaliła Pani kawał porządnej roboty - zdjęcia z prac wyglądaja coraz lepiej:) - super - cieszę się że idzie to do przodu i nie poddała się Pani przeciwnościom jakie przysparzają inni ludzie.

GRATULUJę nagrody!!!:)

życzę dalszej wytrwałości i powodzenia Droga Pani Krysiu no i ZDRóWKA:)

W wolnej chwili prosze jutro za mnie na chwile potrzymać kciuki - mam ważna narade z Szefami.

Mam nadzieję że tym razem na wyborach wszyscy mądrze wybierzemy i w tym Kraju bedzie w koncu trochę lepiej.

PS. a na początek dobrego dnia przesyłam zdjęcia pieska moich Rodziców - jest słodki i zawsze Jego widok napała mnie optymizmem i powoduje że chce mi się uśmiechać:) Siostra ze szwagrem przywiexli go z Zakopanego a to jego pierwsze zdjęcia z miejscowym piwem bo w początkowej wersji miał sie nazyać tak jak Ono - HARNA¦:)) no ale zmienili zdanie i ma na imię Oskar:)

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka z Gdyni
agnieszka-kosik
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn, 01.08.2005 19:55

Postprzez Krystyna Janda Wt, 14.11.2006 06:39

ja trzymam kciuki bez przerwy , więc chyba trzymam za wszystkich razem. Powodzenia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron