dziwna osobowość

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dziwna osobowość

Postprzez Gogo Cz, 25.01.2007 17:20

Witam, mam na imię Małgorzata. Fascynuje mnie pani osoba. Uznalam, że jest pani fajną babką od momentu gdy w 2004 roku w "Foyer" przeczytałam z pania wywiad który przeprowadził pan Jerzy Sztur. Kobieta która ma coś do powiedzenia, a w dodatku niezła sesja zdjęciowa, niezwykłe jest to, że nie poprosiła pani specjalistów aby usunęli pani zmarszczki( no może trochę)
Ale nie o tym miało być, teraz troche o mnie, mam 30 lat, dyplom UW z Zarządzania i marketingu, już wiele lat zarabiałam kasę, a teraz od 3 lat siedze w domu i nie chce mi sie pracować tak jak to robiłam do tej pory.
Mam jednak uśpioną pasje, kocham teart konserwatywny, oglądam wiele przedstawień, częściej niestety krytykuję, ale nie jest to istotne. Zastanawiam się, czy mogłabym pójść go szkoly aktorskiej? Co Pani na to?
Gogo
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 25.01.2007 16:35

Postprzez Krystyna Janda So, 27.01.2007 18:16

Chyba w państwowych szkołach teatralnych jest limit wieku, ale grać może Pani zaczac zawsze. Są rózne sposoby i drogi do tego. Prywatne szkoły oczywiście stoją przed panią otworem. Powodzenia. Konserwatywny teatr , to mi się odoba, to prawdziwie rewolucuyjne i niezależne upodobanie. Gratuluje. ja też lubie konserwatywny teatr, jak cholera.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja