Jestem pod ogromnym wrażeniem

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jestem pod ogromnym wrażeniem

Postprzez Iwona-Justyna Cz, 08.03.2007 00:16

Dobry wieczór,

przed godziną wróciłam z Polkowic, gdzie miałam wielką przyjemność uczestniczyć w otwarciu Dni Teatru przy Pani udziale, a następnie obejrzeć "Stefcię ćwiek...".
Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani jako Kobiety i Aktorki. Z wielką przyjemnością obejrzałam skrót wybranych kreacji filmowych, jak również wysłuchałam piosenek w Pani wykonaniu.
"Przesłuchanie" po tylu latach wciąż budzi we mnie emocje.
Usłyszawszy, że w dniu jutrzejszym odbędzie się spotkanie Pani z młodzieżą trochę żałowałam, że nie zaliczam się już do tej grupy wiekowej :))). Jednak cieszę się, że to nie jedyna możliwość widzenia Pani i czekam na piątkowy wieczór, który będzie dla mnie szczególny, gdyż da mi możliwość ujrzenia Pani w spektaklu.
Z głosów na widowni wiem, że nie tylko dla mnie dziesiejszy wieczór był świętem. Ma Pani ogromne grono wielbicieli :).
Uczestniczę w Polkowickich Dniach Teatru od kilku lat i z przekonaniem mogę stwierdzić, że tegoroczna uroczystość otwarcia przewyższyła dotychczasowe. Z pewnością doświadczenie czyni swoje, ale też bardzo ważna jest Osoba Patrona.
Raz jeszcze życzę Pani wszystkiego najlepszego.
I.J.
Avatar użytkownika
Iwona-Justyna
 
Posty: 13
Dołączył(a): Śr, 28.02.2007 10:35
Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Postprzez Krystyna Janda So, 10.03.2007 15:02

Dziekuję serdecznie i wzajemnie wysyłam ukłony i pozdrowienia. Dziękuję bardzo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja