forum

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

forum

Postprzez Magdalena83 N, 11.03.2007 20:00

Kochana Pani Krystyno.
Wzruszyłam się nad wczorajszym dziennikiem.

"odpowiadam na Wasze listy z korespondencji na Forum, odpisuję i czytam je z przyjemnością, odpisuję z poczucia wspólnoty, przyjaźni i poczucia obowiązku i poczucia winy także, ale to mniejsza…"
"Moi Drodzy, dziękuję, że jesteście tu wciąż, piszecie, nawet jak ja mam przerwę, wychodzę sobie, piję kawę czy zmagam się z życiem i losem na osobności nie informując Was ani o szczegółach ani nawet w ogóle co się ze mną dzieje. Dziękuję, że rozumiecie i wybaczacie. "

Ile ciepła w tych kilku zdaniach w naszą stronę... Dziękuję.
My rzeczywiście tu jesteśmy, trwamy, piszemy, śmiejemy się, dzielimy się radościami, zamyślamy, pomagamy sobie w codzienności, w chorobach, w smutkach, w rozterkach.

Na początku prawie każdy rejestruje się na tej stronie, żeby móc napisać do Pani. Potem wielu zostaje, bo tu naprawdę można znaleźć wspaniałych ludzi. Ja ich znalazłam. Wrażliwych, ciepłych, otwartych. Może czasem nieprzystosowanych do rzeczywistości, ale takich ich polubiłam, takich potrzebowałam.
Znalazłam osoby, które opierają się rzeczywistości korporacyjno-konsumpcyjnej. Ludzi którzy idą pod prąd, nie dają się tandecie i bylejakości. Ludzi inteligentnych, którzy starają się być ludźmi jak to tylko możliwe najlepiej.

Wie Pani, że to forum to miejsce szczególne. Nie ważne jaka szata graficzna, bo jego siłą są właśnie ci ludzie.
Pani osoba nas łączy, a dalej już tylko krok do nawiązania znajomości, które często wychodzą poza internet i stają się wspaniałymi znajomościami naprawdę.

Czasem żartujemy sobie prywatnie, że tak świetnie się dogadujemy, bo na to forum nie loguje się nikt "normalny". I mi tak dobrze. Wolę być wsród takich "nienormalnych" niż takich "normalnych" jakich pełno wszędzie indziej.

Jak to dobrze, że Pani z nami jest.
Mam na pulpicie Pani zdjęcie. Wszyscy się dziwią, co ja taka w Pani "zakochana". A ja im na to, że jak tak patrzę codziennie Pani w oczy to czuję, że łatwiej mi być człowiekiem, być człowiekiem bardziej.

Jeszcze raz dziękuję za ten kącik.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Magda

P.S. Najserdeczniejsze życzenia dalszej samorealizacji, miłości i uśmiechu z okazji nadchodzących imienin.
Avatar użytkownika
Magdalena83
 
Posty: 4144
Dołączył(a): Śr, 23.08.2006 16:30

Postprzez Krystyna Janda Pn, 12.03.2007 20:33

Ach dziś co list to najpiękniejszy prezent imieninowy jaki mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja