theatrum

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

theatrum

Postprzez Shirshasana Wt, 27.03.2007 17:27

Dzien dobry Pani Krystyno,
jak to mawial o.wilde tajemnica zycia leży w poszukiwaniu piękna. gdzie go piękniej szukac niz w teatrach..ano..
bardzo kocham teatr. od zawsze. gdy jest dobry rzecz jasna. niestety duzo kiepskich rzeczy sie dzieje, na poziomie tak słabym, ze az przykro..sporo spektakli ogladam w roznych teatrach, te farsy nieśmieszne i źle zagrane wrrrr i masa innego chłamu..powinna byc zapadnia ze wstydu.
dlatego dobrze, ze jest Teatr Polonia. Brawo za poziom. literacki i aktorski.
i w ogóle za to przedsiewziecie.
Niech się wszystko pnie pięknie. tego życze.


na deser jeden z moich ulubionych wierszy mojego kochanego kolegi sylwka zawadzkiego, wrocilam dzis do jego pierwszego tomiku, nie moge sie powstrzymac by go nie puscic dalej.

DLACZEGO RECENZENCI PIJĄ WÓDKę?
BO NIE SĄ POETAMI.
BO CHCĄ BYć JAK POECI -
NIEPOCZYTNI. NIECZYTELNI. NIEPOCZYTALNI.
PIJĄ, BO ROZUMIEJĄ, CO POECI NAPISALI.
I JAK TO DO NICH NIE PASUJE.
PIJĄ, BO ZNAJĄ KAŻDY TRYBIK TEJ MASZYNY


A NIE WIEDZĄ JAK DZIAŁA.


Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło? :) tak mi się przy okazji nasunęło - to pytanie sie zdarza na kazdym kroku nie wiedziec czemu heh

Pozdrawiam:)
Shirshasana
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 21.03.2007 20:51

Postprzez Krystyna Janda Wt, 27.03.2007 18:15

Poczytalna, czytelna , czytana to powinno być hasło dla każdego. A w rowerze co? Pedały z tym łancuchem , bo jakby łąńcuch nei zaczepiał tych wypustek to by nic nie poszło do przodu. . Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja