Wiosna Pani Jando

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wiosna Pani Jando

Postprzez Madulka Wt, 27.03.2007 21:03

Witam, po kolejnym dłuższym nie pisaniu.
Wdzę, że wiosenny retusz zapanował w wyglądzie strony.

Oj Pani Jando ale się działo ostatnio, oj działo u nas w Gdańsku i u mnie w pracy zawodowej, cała Polska się o nas dowiedziała z racji "najlepszych przyjaciół dziewczyny" jak to Marlin Monroe śpiewała. No cóż życie, ale ja nie o tym chciałam.
Byłam na wspaniałej sztuce w Teatrze Wybrzeże - Grupa Laokoona - T. Różewicza, w rolach głownych D. Kolak i M. Baka, wspaniałe kreacje, świetna scenografia i niesamowicie wplecione aktualizacji życia teraźniejszego, szczerze polecam, jeśli będzie tylko okazja.
Pani Jando, oglądałam "Szansę na sukces" - z piosnekami Agnieszki Osieckiej, Magda Umer, Pani i Agata Passent, uwielbiam Osiecką, a za "A ja jestem proszę Pana na zakręcie" dziękuję, najbardziej dla mnie wzruszające wykonanie to podczas koncertu "Zielono mi" NIEZWYKŁA SKALA DRESZCZY!! Kłaniam się nisko.

Pani Jando samych kolorowych dni, wiosennej zielonej głowy, spokojnie wypitej kawy - choć jedej w ciagu dnia i promieni słońca, dających energię i uśmiech każdego dnia.

Same serdeczności z Gdańska
Magda
Avatar użytkownika
Madulka
 
Posty: 348
Dołączył(a): Pn, 11.09.2006 21:06
Lokalizacja: Gda

Postprzez Krystyna Janda Śr, 28.03.2007 21:05

Bardzo dziękuję. Wiosennej wiosny.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja