Propozycja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Propozycja

Postprzez Yoda Cz, 29.03.2007 12:27

Pani Krystyno,
Nazywam sie Katarzyna Joda i piszę pracę magisterską o bardzo cenionym przeze mnie Teatrze Polonia. Korespondowałyśmy wcześniej na temat mojego ewentualnego "pokręcenia się" wokół teatru. W odpowiedzi na ostatniego maila zadała mi Pani pytanie, co konkretnie znaczy "pokręcić się" wokół teatru. Spieszę z wyjaśnieniem iż termin ten,k w moim rozumieniu, oznacza:
- możliwość przyjrzenia się funkcjonowaniu instrytucji "od kuchni" (od kulis)
- możliwość porozmawiania z Panią oraz Pani aktorami na temat historii i codziennego funkcjonowania teatru
- możliwość wglądu do archiwum teatru
Zdając sobie sprawę z natłoku codziennych obowiązków Pani oraz reszty zespołu, zapewniam, że będę bardzo elastyczna i będę dostosowywać się do Państwa możliwości czasowych. Absolutnie nie jest moją intencją, aby jakkolwiek zakłócać funkcjonowanie teatru. Moją prośbę motywuję jedynie chęcią bliższego poznania teatru, który mnie fascynuje.
Gorąco wierzę w zrozumie4nie mojej sprawy i z góry dziękuję za każdy rodzaj okazanej pomocy.
Serdecznie pozdrawiam
Katarzyna Joda
Yoda
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 12.03.2007 10:16

Postprzez Krystyna Janda Pt, 30.03.2007 04:05

Nie jest to dla nas dobry pomysł , teatr jest tak mały że ledwo sie mieścimy w naszych małych dwóch pokoikach biurowych gdzie nas sprzygniatają papiery, a od neidawna mamy tam również psa, ze mną porozmawiać niełatwo bo naparwdę mam dużo zajęć, z innymi, proszę bardzo, nie odrywając ich od pracy, co do archiwum to, jakiego archiwum? Pism urzędowych? Nie, nie, to stanowczo dla nas za dużo kłopotu. My pędzimy jak śniegowa kula. Teatr pracuje dopiero od grudnia pełną parą, archiwum nie mamy....Niech Pani porozmawia choćby e-mailowo z panią Martą Bartkowską która jest do poczatku budowy z nami i jest PR teatru . Ona jest rozosądna , wszystko pani wytłumaczy. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja