Damięcki -jestem "ugotowana"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Damięcki -jestem "ugotowana"

Postprzez zbi.gra.durzynscy Pt, 30.03.2007 10:19

:( Koszmar. Od rana "buszuję" po internecie (TVN24, "Dziennik") - wiadomość, że Maciej Damięcki był donosicielem UB po prostu zwaliła mnie z nóg.Moi ulubieni aktorzy-bliźniacy i jeden z nich to ...cisną sie na usta najgorsze słowa. Pani Krysiu, na miłość BOSKĄ - przecież ubecja zamordowala ks.Popiełuszkę !!! Lojalka takim służbom ?!!?? Bo jechał samochodem po pijanemu i go złapali? TO JEST POWÓD ?? Dlaczego minimalizują problem Olbrychski i Holoubek?? O co chodzi? Że nie istotne, że nie szkodził ? ALE PODPISAŁ, WSZEDŁ Z TYMI BANDZIORAMI W UKŁAD!!!!!!!! Groza.Groza. Srodowiskowy ostracyzm.
Jestem zdania, że należy wreszcie otworzyć WSZYSTKIE teczki. To powinno się stać 16 lat temu, mielibyśmy to za sobą! Nie jest ważna lustracja? Nie są ważne postawy ludzi z TAMTYCH lat ?? Dlaczego? Przecież to WAŻNE czy ludzie są porządni, czy nie kradną, nie kłamią, NIE DONOSZĄ na przyjaciół !! Bo inaczej co wart jest ¦wiat bez podstawowych wartości? Współpraca z takimi łotrami, bo chcieli zabrać prawo jazdy...WSTYD. Można było TAMTE czasy przeżyć uczciwie.Pozdrawiam DROGA AKTORKO...
zbi.gra.durzynscy
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn, 23.01.2006 15:14

Postprzez Krystyna Janda Pt, 30.03.2007 13:03

Ile ma Pani lat? To ciekawe.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja